Природний газ

Ціна

Постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених ст.12 Закону України “Про ринок природного газу”.

Нормативна база

Документи щодо постачання природного газу

Процедура вирішення спорів

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування договору поставки природного газу або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між постачальником і споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

У разі виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка, звертайтеся за адресою: Україна, м Одеса, вул. Рішельєвська 11 А, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, на електронну пошту: office@onk-group.com.

Особа, відповідальна за врегулювання суперечок: юрисконсульт Чернов Олександр Віталійович, тел. +38 (067) 519-65-69, a.chernov@onk-group.com

У випадку недосягнення згоди шляхом проведення переговорів споживач має право звернутися із відповідною заявою до Регулятора ринку природного газу та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності з чинним законодавством України.

Порядок розгляду вказаних скарг Регулятором передбачений ст. 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».