Про компанію

Коротко про ОНК

Заснована в 2011 році, компанія ОНК-ГРУП – є сучасною, успішної енергетичною компанією, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом та надійність, яка гарантується результатом.

В життя ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності та цілі. Наша компанія вітає і заохочує ініціативу і творчий підхід наших співробітників, що, безумовно, є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з нашими клієнтами.
Стабільність і відповідальність – фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії, і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту. Правильність і чіткість дій всіх фахівців ОНК-ГРУП дозволяють нам виконувати всю роботу на найвищому рівні.

Філософія компанії

Повага. Ми поважаємо і довіряємо один одному, своїм партнерам і клієнтам. Разом досягаємо блискучих результатів. Ми отримуємо задоволення від спільної роботи і пишаємося нашими досягненнями.

Надійність. Ми пропонуємо якісні продукти і послуги, вирішуємо реальні завдання і проблеми, а не створюємо їх штучно. Ми щиро зацікавлені в наданні реальної допомоги клієнтам і не йдемо на компроміс з етичними принципами.

Рішучість. Ми ставимо перед собою агресивні і амбітні цілі і досягаємо їх. Ми розуміємо, що живемо в унікальний час, коли наші знання, продукти і послуги змінюють умови праці і життя мільйонів людей. Ми не боїмося приймати виклики і усвідомлюємо, що не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Якість. Ми сприймаємо поняття якості всебічно і воно відповідає трьом основним світовим стандартам – завжди вчасно, якісно, ​​надійно.

Комплексний підхід

Постачання енергоресурсів від компанії ОНК-ГРУП – це гарантія якості, оперативності та конкурентної ціни. У разі комплексного обслуговування підприємства (природний газ + електрика + нафтопродукти) існує програма лояльності, яка передбачає додаткові послуги та знижки на поставку енергоносіїв

Енергоефективність

Багатий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість бути гнучкими в умовах нового енергетичного ринку України і пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці. Наша мета: оптимізація витрат і підвищення енергоефективності наших клієнтів.